A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined variable: agent

Filename: models/Main_model.php

Line Number: 688

Backtrace:

File: /home/dentmenderes/public_html/application/models/Main_model.php
Line: 688
Function: _error_handler

File: /home/dentmenderes/public_html/application/core/MY_Controller.php
Line: 141
Function: counter

File: /home/dentmenderes/public_html/application/core/MY_Controller.php
Line: 22
Function: app_counter

File: /home/dentmenderes/public_html/application/controllers/Main.php
Line: 19
Function: __construct

File: /home/dentmenderes/public_html/index.php
Line: 317
Function: require_once

Hakkımızda - Dent Menderes Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

Hakkımızda - Dent Menderes Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

DENT MENDERES

Dent Menderes Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği İzmir Menderes'te diş çürükleri, diş eti hastalıkları, diş beyazlatma, implant, protez, gülüş tasarımı gibi pek çok konuda tedavi hizmeti sunuyor. Tecrübeli ve her biri birbirinden başarılı  diş hekimlerimiz, Ege Bölgesi'ne en iyi şekilde hizmet vermeye devam etmektedir.

Hastalarımıza huzurlu bir klinik ortamında, eğitim ve bilgi düzeyi yüksek hekimlerimizle en yüksek kalitede hizmet vermekteyiz. Hekimlerimiz sürekli eğitim ve bilgilerini güncellemeyi, diş hekimliği ve sağlık yönünde gelişmeleri ve yeni teknolojileri takip edip, bunları uygulamayı ilke olarak kabul etmişlerdir.

Hekimlerimiz başta estetik diş hekimliği, implant, cerrahi, ortodonti ve endodonti olmak üzere modern diş hekimliğinin bütün dallarında hizmet vermektedir.

Hekimlerimiz dışında yardımcı personellerimiz de kendi alanlarında düzenli eğitim alarak, maksimum klinik hijyeninde hastalarımıza güler yüzlü, huzurlu bir ortam sağlamaktadırlar.


Uluslararası Hasta Rehberi

Sık Sorulan Sorular

Dişlerdeki renkleşmenin birden çok nedeni vardır. Bunlar yaşlılık, dişleri boyayan maddelerin (kahve, çay, kola, sigara vb.) tüketimi, travmalar, kaplamalar, renkleşmiş eski dolgulardır. Ayrıca çocukluk ya da hamilelikte annenin kullandığı antibiyotik (tetracycline) veya aşırı florit tüketimi de dişlerde renklenmelere yol açabilir.

Diş beyazlatma işlemi hemen hemen herkese uygulanabilir ama tedavinin etkili olmayacağı bazı durumlar vardır. Bunu diş hekiminizin yapacağı ağız içi kontrolü belirleyecektir. Herhangi bir problem yoksa ve dişlerinizin rengi dışında yapısından memnunsanız diş beyazlatma sizin için ideal bir tedavi olabilir.

Evet! Diş beyazlatma işlemi diş hekimi kontrolünde yapıldığı sürece son derece etkili ve güvenli bir tedavi şeklidir. Tedavi sırasında dişler ve diş etleri zarar görmezler.

Dişler her zaman için eski halinden daha beyaz olacaklardır. Ancak bireylerin alışkanlıkları ve ağız bakımına gereken ilgiyi gösterip göstermemeleri dişlerin tekrar renkleşmelerine neden olabilir. Bunun için 2 yılda bir iki kez pekiştirme tedavisi gerekebilir.